Karczma Bielsko - Witamy

Witamy na stronie naszej karczmy położonej w Beskidach przy głównej drodze na Żywiec. Oferujemy tradycyjna kuchnię regionalną, organizujemy wesela, imprezy integracyjne, andrzejki, sylwester, komunie oraz oferujemy naszym gościom noclegi.

Zapraszamy do naszej karczmy!

A my tu hej!

Beskidy to kraina bardzo licznych szlaków górskich, które latem przyciągają ludzi do pieszych górskich wędrówek, a zimą do narciarskich szaleństw na stokach. Region, który wiosną daje świeże tchnienie źródłom licznych strumieni, a jesienią napełnia oko pełną paletą kolorów różnorodnego drzewostanu. Kraina górali, którzy nie tylko potrafią żyć i wzajemnie wspierać się w trudach życia codziennego, ale także znaleźć czas na wspólną zabawę i radosne ucztowanie. U podnóża gór, Klimczoka i Szyndzielni leży stolica Podbeskidzia, Bielsko-Biała. Karczma Beskidzka została zbudowana od podstaw, zgodnie ze starą sztuką ciesielską. Przytulne wnętrze, przyjemne ciepło kominka i domowy klimat zachęcają do biesiadowania.

Imprezy


PRZYJĘCIA WESELNE

Do sześćdziesięciu osób odbywają się za górnej sali, gdzie również znajduje się parkiet do tańca. Powyżej sześćdziesięciu osób rezerwowana jest cała powierzchnia karczmy na obu poziomach. Przyjęcia weselne organizujemy do 120 osób(wesela bielsko). Wesele w naszej karczmie to niezapomniane przeżycie.

PRZYJĘCIA FIRMOWE

Organizujemy dla różnych grup w wydzielonych częściach karczmy, zgodnie z życzeniem klientów. W razie potrzeby rezerwujemy górną lub dolną salę, lub też cały lokal wraz z ogródkiem i tarasem. Przyjęcia firmowe organizujemy do 150 osób(imprezy integracyjne dla firm). Imprezy firmowe są ostatnio niezwykle popularne, pozwalają pracownikom firmy zintegrować się w zgrany i wydajny zespół.


PONADTO ORGANIZUJEMY:

  • przyjęcia imieninowe
  • przyjęcia urodzinowe
  • chrzciny
  • komunie
  • stypy
  • imprezy o charakterze indywidualnym
  • sylwester w karczmie bielsko
  • imprezy okolicznościowe
  • wesela z noclegami bielsko

"Karczma Beskidzka" wyposażona jest w nowoczesną kuchnię, zdolną przygotować posiłki dla dużej ilości gości. Naszych klientów sprawnie obsłuży profesjonalny personel. Lokal wyposażony jest w toalety na dwóch poziomach. Dysponujemy dużym parkingiem. Istnieje możliwość negocjacji cen. W przypadku przyjęć niezbędny jest wcześniejszy kontakt i rezerwacja.
Zapraszamy na smaczne jedzenie, oferujemy duży wybór wódek gatunkowych i win. Łasuchom proponujemy degustację deserów, a spragnionym, kufelek złocistego piwa z dużą pianką.

Czytaj więcej o wesela bielsko