Karczma Bielsko - Witamy

Witamy na stronie naszej karczmy położonej w Beskidach przy głównej drodze na Żywiec. Oferujemy tradycyjna kuchnię regionalną, organizujemy wesela, imprezy integracyjne, andrzejki, sylwester, komunie oraz oferujemy naszym gościom noclegi.

Zapraszamy do naszej karczmy!

A my tu hej!

Beskidy to kraina bardzo licznych szlaków górskich, które latem przyciągają ludzi do pieszych górskich wędrówek, a zimą do narciarskich szaleństw na stokach. Region, który wiosną daje świeże tchnienie źródłom licznych strumieni, a jesienią napełnia oko pełną paletą kolorów różnorodnego drzewostanu. Kraina górali, którzy nie tylko potrafią żyć i wzajemnie wspierać się w trudach życia codziennego, ale także znaleźć czas na wspólną zabawę i radosne ucztowanie. U podnóża gór, Klimczoka i Szyndzielni leży stolica Podbeskidzia, Bielsko-Biała. Karczma Beskidzka została zbudowana od podstaw, zgodnie ze starą sztuką ciesielską. Przytulne wnętrze, przyjemne ciepło kominka i domowy klimat zachęcają do biesiadowania.

Noclegi
Wszystkie pokoje posiadają łazienki z natryskiem, oraz wi-fi. Posiadamy także własny parking dla naszych gości.

Zobacz wirtualny spacer w motelu


Pokój dwuosobowy z łazienką 99 zł
Pokój jednoosobowy z łazienką 99 zł

Pokój wieloosobowy z łazienką

Strudzonych podróżą oraz długim biesiadowaniem zapraszamy do korzystania z noclegów. U nas zawsze czysto, schludnie i ciepło. W naszej ofercie znajdują się także wesela z noclegami w bardzo przystępnej cenie.

Czytaj więcej...

Zapraszamy!

Noclegi bielsko - pokój 1Noclegi bielsko - pokój 2Noclegi bielsko - pokój 3Noclegi bielsko - pokój 4Noclegi bielsko - pokój 5Noclegi bielsko - pokój 6Noclegi bielsko - pokój 7

Kiedy wyjeżdżamy służbowo noclegi Bielsko rezerwujemy w hotelach, które mają dla nas specjalną ofertę. Coraz częściej zwracamy uwagę na to gdzie rezerwujemy noclegi Bielsko, bardzo wiele z hoteli stara się jak najlepiej spełniać wymagania swoich gości i oferować im dodatkowe usługi. Przykładem jest możliwość uzyskania różnorodnych informacji dotyczących danego miasta, na przykład związanych z zabytkami czy innymi miejscami, które warto zobaczyć. Większe hotele oferują również możliwość załatwiania różnorodnych spraw organizacyjnych, na przykład zarezerwowania biletów, zorganizowania dodatkowych wycieczek czy wynajęcia samochodu. Noclegi Bielsko rezerwujemy również przy okazji wykupienia gotowych wycieczek, coraz częściej oferowane są one przez hotele, nie tylko przez biura podróży. Wyjazdy tego typu obejmują najczęściej noclegi Bielsko, pełne wyżywienie, pakiet tematyczny oraz dodatkowe wycieczki w ramach urlopu.

Oferujemy także noclegi w pobliżu kliniki Św Łukasza w Bielsku-Białej.