Karczma Bielsko - Witamy

Witamy na stronie naszej karczmy położonej w Beskidach przy głównej drodze na Żywiec. Oferujemy tradycyjna kuchnię regionalną, organizujemy wesela, imprezy integracyjne, andrzejki, sylwester, komunie oraz oferujemy naszym gościom noclegi.

Zapraszamy do naszej karczmy!

A my tu hej!

Beskidy to kraina bardzo licznych szlaków górskich, które latem przyciągają ludzi do pieszych górskich wędrówek, a zimą do narciarskich szaleństw na stokach. Region, który wiosną daje świeże tchnienie źródłom licznych strumieni, a jesienią napełnia oko pełną paletą kolorów różnorodnego drzewostanu. Kraina górali, którzy nie tylko potrafią żyć i wzajemnie wspierać się w trudach życia codziennego, ale także znaleźć czas na wspólną zabawę i radosne ucztowanie. U podnóża gór, Klimczoka i Szyndzielni leży stolica Podbeskidzia, Bielsko-Biała. Karczma Beskidzka została zbudowana od podstaw, zgodnie ze starą sztuką ciesielską. Przytulne wnętrze, przyjemne ciepło kominka i domowy klimat zachęcają do biesiadowania.

Noclegi Bielsko-Biała

Każdy wyjazd, niezależnie od celu, który ma trwać dłużej niż jeden dzień wymaga od nas zorganizowania noclegu. Najczęściej to jakie noclegi Bielsko – Biała wybierzemy zależy od celu wyjazdu, tego ile planujemy wydać pieniędzy oraz naszych upodobań. Noclegi Bielsko są bardzo różnorodne, dlatego też każdy planujący wyjazd znajdzie odpowiednie miejsce dla siebie. Wiele osób wybiera hotele ze względu na bardzo wysoki standard usług, nie tylko polegających na zapewnieniu wygodnego pokoju, ale również na przykład zapewniają swoim gościom dostęp do siłowni czy salonu kosmetycznego. Hotele dostępne są w bardzo różnych standardach, które zadowolą każdego gościa, co ważne mają bardzo atrakcyjne lokalizacje. Najczęściej jest to centrum miasta, ale również najbardziej malownicze lokalizacje na jego obrzeżach, najczęściej hotele wybierają osoby wyjeżdżające w interesach, ale również takie, które szukają miejsca na odpoczynek. Noclegi Bielsko – Biała dostępne są również w pensjonatach i domach prywatnych z pokojami gościnnymi, mają one bardzo dobre lokalizacje, bardzo często w centrum miasta, skąd najłatwiej dotrzeć do różnego rodzaju miejsc. Ceny w pensjonatach są niższe niż w hotelach, a zapewniają również wysoki standard, często są wybierane przez rodziny z dziećmi ze względu na większy spokój i mniejszą liczbę gości.

Bardzo często noclegi Bielsko w domach gościnnych zapewniają dzieciom rozrywkę w postaci placu zabaw w ogrodzie, dają również gościom możliwość zorganizowania grilla i odpoczynku na świeżym powietrzu. Innym sposobem na noclegi Bielsko – Biała jest skorzystanie z bardzo bogatej oferty hosteli zlokalizowanych w bardzo atrakcyjnych miejscach. Hostele charakteryzują się tym, że za niską cenę dostajemy dobry standard usług, ponieważ dzisiaj w hostelu możemy dostać pokój z własną łazienką, w niższej cenie są pokoje wieloosobowe. Najczęściej noclegi Bielsko – Biała w hostelach wybierają młode osoby, którym zależy na niskiej cenie, ale również na tym by szybko dostać się w najciekawsze miejsca w mieście na przykład do klubu czy centrum handlowego. Hostel oferuje całodobową obsługę, dzięki czemu można przyjechać czy wrócić niemal o każdej porze. Innym wyborem dla młodych ludzi są noclegi Bielsko w akademikach, gdzie oferowanych jest sporo miejsc, najczęściej zajmowanych podczas większych imprez w mieście, koszty pobytu są bardzo niewielkie, a standard dobry, dlatego też obok hosteli akademiki uczelni w mieście są wybierane jako miejsca na nocleg. Znalezienie noclegów jest dzisiaj niezwykle proste, najczęściej poszukiwania zaczynamy dzisiaj od Internetu. Noclegi Bielsko – Biała można dzisiaj znaleźć na portalach internetowych zaprojektowanych tak by wyszukiwały noclegi w wybranym mieście. Wyszukiwanie w takim portalu jest niezwykle łatwe, dlatego też każdy bez problemu odnajdzie noclegi Bielsko, wystarczy wpisać wybrane miasto, można również wskazać rodzaj noclegu jaki nas interesuje, na przykład hotel lub pensjonat, dzięki czemu wyszukiwanie będzie jeszcze dokładniejsze. Szukając w ten sposób można również znaleźć gospodarstwa agroturystyczne czy miejsca, do których można przyjechać ze zwierzętami, na przykładem psem czy kotem.

Portale turystyczne


Portal tego typu pozwala również na przejrzenie zdjęć czy to pokoi czy też hotelu czy pensjonatu na zewnątrz. Dzięki dużemu rozwojowi techniki noclegi Bielsko – Biała możemy zarezerwować na stronie wybranego hotelu czy w portalu internetowym, od razu zaznaczymy daty pobytu, dowiemy się również jaki będzie koszt pobytu. Od tego jakie miejsce wybierzemy zależy jak spędzimy urlop przede wszystkim zależy nam na tym by miejsce na nocleg spełniało nasze wymagania, dla niektórych będzie to odpowiednia lokalizacja zapewniająca dostęp do licznych atrakcji w mieście, dla rodzin z dziećmi będą to parki, place zabaw czy miejsca do spokojnego spacerowania, dla młodych ludzi są to atrakcje w stylu licznych klubów gwarantujących dobrą zabawę czy centrów handlowych. Dla osób przyjeżdżających w sprawach zawodowych przeważnie liczy się taka lokalizacja hotelu, która zapewnia wygodny dostęp do firmy, z którą prowadzi się interesy. Coraz częściej hotele oferują swoim gościom usługi takie jak możliwość wynajęcia samochodu, wiele gości się na to decyduje ze względu na wygodę, ponieważ bez problemu można wybrać się na wycieczkę w dowolne miejsce. Warto poświęcić trochę czasu na znalezienie odpowiedniego miejsca na noclegi Bielsko, które będą jak najlepiej spełniały nasze wymagania, na przykład rodziny z dziećmi szukają bardziej spokojnych miejsc oraz takich gdzie jest możliwość zorganizowania wycieczek. Są osoby, którym zależy na aktywnym spędzaniu czasu, dlatego też starają się znaleźć noclegi Bielsko – Biała, niedaleko szlaków górskich czy rowerowych. Dzisiaj miejsca noclegowe są doskonale zorganizowane i wychodzą naprzeciw wymaganiom gości, dlatego też niezależnie jakie miejsce wybierzemy możemy się spodziewać, że spełni nasze oczekiwania i zagwarantuje, że podczas pobytu odpowiednio wypoczniemy i się zrelaksujemy.