Karczma Bielsko - Witamy

Witamy na stronie naszej karczmy położonej w Beskidach przy głównej drodze na Żywiec. Oferujemy tradycyjna kuchnię regionalną, organizujemy wesela, imprezy integracyjne, andrzejki, sylwester, komunie oraz oferujemy naszym gościom noclegi.

Zapraszamy do naszej karczmy!

A my tu hej!

Beskidy to kraina bardzo licznych szlaków górskich, które latem przyciągają ludzi do pieszych górskich wędrówek, a zimą do narciarskich szaleństw na stokach. Region, który wiosną daje świeże tchnienie źródłom licznych strumieni, a jesienią napełnia oko pełną paletą kolorów różnorodnego drzewostanu. Kraina górali, którzy nie tylko potrafią żyć i wzajemnie wspierać się w trudach życia codziennego, ale także znaleźć czas na wspólną zabawę i radosne ucztowanie. U podnóża gór, Klimczoka i Szyndzielni leży stolica Podbeskidzia, Bielsko-Biała. Karczma Beskidzka została zbudowana od podstaw, zgodnie ze starą sztuką ciesielską. Przytulne wnętrze, przyjemne ciepło kominka i domowy klimat zachęcają do biesiadowania.

Noclegi Bielsko

Wyjazdy poza dom zarówno na weekend jak i na wakacje stają się coraz bardziej popularne, często wybieramy taką opcję wypoczynku, na przykład na długi weekend. Opcji wyjazdów jest bardzo wiele, od samodzielnego zorganizowania wyjazdu do ofert biur podróży, jak również licznych hoteli, które oferują atrakcyjne ceny gościom, którzy decydują się na wyjazd do danego miejsca. Jeśli zdecydujemy się zorganizować samodzielny wyjazd ważne jest by znaleźć odpowiedni nocleg Bielsko. Warto zwrócić uwagę na to, że często hotele organizują specjalne oferty na weekend, które obejmują nie tylko noclegi Bielsko, ale również dodatkowe atrakcje, na przykład związane z zabiegami kosmetycznymi lub zajęciami fitness w cenie. Samodzielne zorganizowanie wyjazdu niezależnie czy na weekend czy na dłuższy urlop, jest znacznie ułatwione dzięki możliwości planowania siedząc przed komputerem w domu. Możemy na przykład wyszukać noclegi Bielsko poprzez wyszukiwarki, które jednocześnie pozwalają na porównanie cen i rezerwację. Na takiej stronie internetowej możemy również trafić na promocyjne oferty hoteli, jak również osób korzystających z danego portalu by zarezerwować miejsce. Na tego typu stronach mamy dostęp do niemal wszystkich hoteli w danym mieście, a wyszukiwanie jest łatwe, również dla osób, które na co dzień nie korzystają z Internetu. Wystarczy wpisać miasto, do którego mamy zamiar wyjechać, daty przyjazdu i wyjazdu oraz liczbę osób. Wiele portali pozwala na wprowadzenie dodatkowych danych, jak na przykład chęć przyjazdu ze zwierzęciem czy w jakiej odległości od centrum ma znajdować się hotel. Najczęściej nocleg Bielsko wybieramy na podstawie tego jak wiele chcemy przeznaczyć na wyjazd, ale również od tego jak powinien on wyglądać. Wiele osób decyduje się dzisiaj na coraz popularniejsze hostele, które są doskonałym sposobem na tani nocleg Bielsko, szczególnie dla osób, które nie zamierzają spędzać wiele czasu w pokoju, a szukają miejsca, które oferuje wygodę i bliskość najważniejszych zabytków, ponieważ hostele najczęściej zlokalizowane są blisko centrum, jak również przystanków komunikacji miejskiej i międzymiastowej.

Na pobyt w hostelu najczęściej decydują się młodzi ludzie, doceniają, że pokoje stają się coraz wygodniejsze, bardzo często w wielu z nich jest oddzielna łazienka, pokoje są jedno lub dwuosobowe, a sam hostel posiada stołówkę i co najmniej jeden posiłek w cenie. Tańszą opcją są pokoje w akademikach, które w okresie wakacyjnym są niemal wszystkie wolne, bardzo często wybierają je studenci, również innych uczelni, ponieważ oferują one zniżki osobom studiującym. Ostatnim sposobem na najtańsze wakacje są schroniska młodzieżowe, które oferują zbiorowe pokoje, bardzo często wynajmowane przez grupy znajomych podróżujących razem. Schronisko można znaleźć niemal w każdym mieście i co ważne bardzo często za niewielką cenę można wynająć nocleg Bielsko we wspólnym pokoju. Oczywiście bardzo wiele osób chcąc spędzić wyjątkowo urlop lub weekend poszukuje hotelu, których jest bardzo wiele w każdym mieście, różnią się między sobą standardem oferowanych usług, dzięki czemu możemy dopasować nocleg Bielsko do naszych potrzeb. Dzisiaj hotele starają się stworzyć oferty dla każdego rodzaju gości, zarówno tych przyjeżdżających w sprawach służbowych jak tych poszukujących doskonałego miejsca dla odpoczynku. Dlatego też noclegi Bielsko w hotelu często wybierają osoby, które chcą skorzystać z pomocy w hotelu w organizacji takich kwestii jak wynajęcie samochodu czy organizacja spotkania biznesowego w hotelu. Dla osób chcących wynająć pokój w hotelu by wypocząć hotel przygotowuje oferty specjalne, które zachęcą gości do jego odwiedzenia. Na przykład wiele osób chętnie korzysta z weekendów odnowy biologicznej czy całego tygodnia wypoczynku połączonego z codziennymi ćwiczeniami na siłowni i fitnessie. Oczywiście hotel oferuje swoim gościom możliwość skorzystania z dodatkowych opcji jak basen, zabiegi w hotelowym spa czy możliwość skorzystania z siłowni.

Coraz popularniejsze stają się ośrodki odnowy biologicznej, SPA, które oferują całe pakiety pielęgnacyjne, w których goście znajdą coś odpowiedniego dla siebie. Innym sposobem na noclegi Bielsko są pensjonaty i pokoje gościnne oferowane zarówno w centrach miast jak i na ich peryferiach, i w zależności od tego czego szukamy, czy atrakcji miejskiego życia czy też wypoczynku w spokojnej okolicy, możemy wybrać taki pokój jaki najbardziej nam odpowiada. Pokoje gościnne często oferowane są przez właścicieli domów, dlatego też atmosfera jest tam często bardzo rodzinna, i dlatego też pensjonaty wybierane są przez rodziny z dziećmi. Coraz częściej spotykaną opcją jest możliwość wynajęcia całego mieszkania lub apartamentu na okres pobytu w danym mieście. Opcja ta posiada zalety takie jak całkowita niezależność, nie ma recepcji czy restauracji wydającej posiłki o określonej porze. Lokalizację mieszkania do wynajęcia wybieramy sami. Coraz więcej jest również możliwości wynajęcia domu, na przykład na weekend lub wakacje, które położone są w najbardziej malowniczych punktach danej miejscowości. W poszukiwaniach najlepszego sposobu na spędzenie wolnego czasu pomocny będzie nam Internet, to tam możemy skorzystać z licznych narzędzi pomocnych w wyszukiwaniu noclegów.