Karczma Bielsko - Witamy

Witamy na stronie naszej karczmy położonej w Beskidach przy głównej drodze na Żywiec. Oferujemy tradycyjna kuchnię regionalną, organizujemy wesela, imprezy integracyjne, andrzejki, sylwester, komunie oraz oferujemy naszym gościom noclegi.

Zapraszamy do naszej karczmy!

A my tu hej!

Beskidy to kraina bardzo licznych szlaków górskich, które latem przyciągają ludzi do pieszych górskich wędrówek, a zimą do narciarskich szaleństw na stokach. Region, który wiosną daje świeże tchnienie źródłom licznych strumieni, a jesienią napełnia oko pełną paletą kolorów różnorodnego drzewostanu. Kraina górali, którzy nie tylko potrafią żyć i wzajemnie wspierać się w trudach życia codziennego, ale także znaleźć czas na wspólną zabawę i radosne ucztowanie. U podnóża gór, Klimczoka i Szyndzielni leży stolica Podbeskidzia, Bielsko-Biała. Karczma Beskidzka została zbudowana od podstaw, zgodnie ze starą sztuką ciesielską. Przytulne wnętrze, przyjemne ciepło kominka i domowy klimat zachęcają do biesiadowania.

Noclegi Bielsko-Biała

Możemy z łatwością znaleźć nocleg Bielsko, który spełni nasze oczekiwania, ale warto również zwrócić uwagę na specjalne oferty, które przygotowują dla gości hotele. Najczęściej są to promocje cenowe, ale możemy również trafić na ciekawe oferty tematyczne, na przykład hotele, które dysponują własną siłownią często proponują gościom weekendy, a nawet cały tydzień dla gości, którzy chcą spędzić aktywnie czas. Tego typu oferty połączone są ze spotkaniami z dietetykiem i specjalistami z dziedziny sportu i fitnessu, którzy doradzają jakie ćwiczenia wykonywać oraz jak się prawidłowo odżywiać, również po zakończeniu urlopu. Jednak nie tylko sport jest tematyką organizowanych w hotelach weekendów czy dłuższych urlopów, może to być również urlop połączony z zabiegami kosmetycznymi w hotelowym SPA, które połączone jest ze spotkaniami z dermatologiem czy kosmetyczką, którzy doradzą jak dbać o skórę i ciało. Coraz częściej tematyką weekendów w hotelu są również kulinaria, w których uczestniczą liczni goście lubiący dobrą kuchnię, którzy chcą spotkać się ze znanym szefem kuchni i nauczyć ciekawych przepisów. Wyszukanie takich okazji, jak nocleg Bielsko połączony z zajęciami tematycznymi możliwe jest dzięki Internetowi, na swoich stronach hotele zamieszczają informację o takich wydarzeniach jak i zbliżających się promocjach. Dzięki sieci możemy z łatwością nie tylko wyszukać, ale również zarezerwować noclegi Bielsko, powstaje bardzo wiele stron internetowych związanych z tematyką wyszukiwania noclegów oraz umożliwiających rezerwację. Ich zaletą jest przede wszystkim to, że w jednym miejscu mamy bazy noclegowe wielu miast. Oczywiście noclegów nie szukamy wyłącznie w celach wypoczynkowych, ale także w sprawach służbowych. Organizując wyjazd tego typu najczęściej planujemy wszystkie sprawy do załatwienia przed wyjazdem, staramy się również znaleźć takie noclegi Bielsko, które ułatwią nam załatwienie wszystkich spraw. Bardzo ważna jest lokalizacja, zazwyczaj staramy się znaleźć taki hotel, który znajduje się w centrum skąd jest blisko do najważniejszych firm czy miejsc organizowania wydarzeń branżowych. Coraz więcej hoteli umożliwia zorganizowanie spotkań biznesowych w hotelu, zarówno jeśli chodzi o mniejsze spotkania jak i duże konferencje. Kiedy wyjeżdżamy służbowo noclegi Bielsko rezerwujemy w hotelach, które mają dla nas specjalną ofertę. Coraz częściej zwracamy uwagę na to gdzie rezerwujemy noclegi Bielsko, bardzo wiele z hoteli stara się jak najlepiej spełniać wymagania swoich gości i oferować im dodatkowe usługi.

Przykładem jest możliwość uzyskania różnorodnych informacji dotyczących danego miasta, na przykład związanych z zabytkami czy innymi miejscami, które warto zobaczyć. Większe hotele oferują również możliwość załatwiania różnorodnych spraw organizacyjnych, na przykład zarezerwowania biletów, zorganizowania dodatkowych wycieczek czy wynajęcia samochodu. Noclegi Bielsko rezerwujemy również przy okazji wykupienia gotowych wycieczek, coraz częściej oferowane są one przez hotele, nie tylko przez biura podróży. Wyjazdy tego typu obejmują najczęściej noclegi Bielsko, pełne wyżywienie, pakiet tematyczny oraz dodatkowe wycieczki w ramach urlopu. Decydując się na taki rodzaj wyjazdu nie musimy martwić się o organizację czasu wolnego podczas wyjazdu, szczególnie jeśli lubimy mieć zaplanowany czas i nie lubimy się nudzić. Kiedy szukamy noclegów warto zorientować się co polecają inni użytkownicy Internetu oraz goście, którzy byli w danym miejscu. Możemy bez problemu znaleźć bardzo wiele forów internetowych, dotyczących zarówno konkretnego miejsca jak i rozmów dotyczących najlepszych miejsc noclegowych w danym mieście. Tego typu strony internetowe i fora to również świetne miejsce gdzie znaleźć możemy porady osób, które bardzo często podróżują, radzą one gdzie najlepiej wyjechać i co najlepiej w danym miejscu zobaczyć. Bardzo popularne są porady jak tanio spędzić urlop, na przykład jak trafić na ciekawe oferty na noclegi Bielsko tak by nie kosztowały nas wiele i jednocześnie jak spędzić miło wolny czas. Oczywiście nie tylko Internet może dostarczyć nam informacji, możemy ich również szukać w licznych czasopismach podróżniczych, które opisują nie tylko atrakcje do zobaczenia za granicą, ale również polecają miejsca w Polsce, opisują co najlepiej zabrać ze sobą na wyjazd i gdzie zarezerwować nocleg Bielsko. Zarówno strony jak i czasopisma dostarczają szczegółowych informacji dotyczących kosztów wyjazdu, jest to dla nas szczególnie ważne kiedy wyjeżdżamy za granicę, ponieważ możemy dowiedzieć się gdzie najlepiej jeść tak by poznać tamtejszą kuchnię czy jakie miejsca zobaczyć, podane są również przykładowe ceny, dlatego też szukając odpowiedniego miejsca na urlop warto dowiedzieć się jak najwięcej o danym miejscu by móc wykorzystać jak najlepiej wolny czas.